Moje postanowienia noworoczne


Lubię Sylwestra i czekam zawsze na jakąś fajną z nim związaną imprezę mogę też zjeść jakąś dobrą przekąskę na którą czekam cały rok lub wypić coś czego mi nie wolno cały rok.

Przyznaje się, że zawszę robiłam postanowienia noworoczne i to jakie jak to zacznę ćwiczyć, zdrowo się odżywiać się i nauczę to języka obcego.

Przez to czułam zawszę ciśnienie złość na siebie, że mi to nie wyszło już nie pisząc że nie raz brałam  na siebie za dużo i nic mi nie wychodziło z tego co sobie obiecałam.

Ten rok uważam za udany bo naprawdę zajęłam się zdrowiem swojej nerki oraz członków rodziny, ćwiczyłam mimo mojego braku systematyczności, zaczęłam zwracać większą uwagę na to co jem.

Poznanie samej siebie charakteru dzięki udziałowi w testach niby nic ale to pozwala mi lepiej podejmować decyzję dotyczące życia.

Robienie zdjęć w fajnych miejscach chodzenie na warsztaty z fotografii  wyjście z mojej strefy komfortu otworzenie mi oczu też na wiele rzeczy w tym roku, zainspirowanie mnie do ciekawej lektury dzięki nowo poznanym osobom.

Dla mnie to dużo w tym roku bo wiąże bezpośrednio ze mną i członkami rodziny wiem, że każdy z nas ma różne podejście i inne wartości to co ja napisałam jest dla mnie ważne a dla kogoś innego będzie to coś innego.


9 komentarzy:

 1. Zawsze robiłam postanowienia noworoczne. Ale w tum roku chyba nie w sumie nie wiem. Też uważam ten rok za udany. Dużo podróżowałam :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. MUTLU YILLAR.
  Başarılar dilerim.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie robię postanowień noworocznych po prostu lubię żyć chwilą dopóki mogę 😁
  Mam nadzieję że twoje się spełnią 😍

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zrobiłam postanowienia noworoczne, ale czy się spełnią zależy już tylko ode mnie :)
  Super post, dobre postanowienia.
  Wszystkiego dobrego w roku 2019! :)
  Pozdrawiam
  FotoHart Blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak widać jesteś na dobrej drodze, ja w tym roku tylko podsumowałam na blogu jaki miałam ten rok. Tym razem nie wypisuje postanowień mam swoje cele na ten rok i zapisałam je w swoim kalendarzu. Teraz do przodu, życzę Ci wiele zdrowia i wytrwałości w Twoich noworocznych postanowieniach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Robienie zdjęć w fajnych miejscach chodzenie na warsztaty z fotografii podpisuje sie!

  OdpowiedzUsuń
 7. I love your post dear! If you want you can check out my blog.I write about fashion, beauty, and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends!

  http://herecomesaajla.blogspot.ba/

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się, że miałaś taki udany rok :) Życzę też dużo zdrowia, wytrwałości w blogowaniu i w dążeniu do kolejnych celów! Bardzo fajny blog, już któryś raz tu zaglądam i od dziś obserwuję :). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Desa , Blogger