Praca marzeń??


Z pewnością taka istnieje :) ja w tym celu zrobiłam sobie test predyspozycji zawodowych dla dorosłych :) Gdzie? U profesjonalnego doradcy zawodowego :) za darmo warto szukać takich punktów. 

Co mi to dało ?  Mnie utwierdziło w przekonaniu, że to co widziałam u siebie i przejawiało się to w moim hobby to jest właśnie to moje uzdolnienie.  Dowiedziałam się jakie są moje słabe strony co mnie blokuję i pracuję nad tym. 

Czego żałuję?  Że poszłam na ten test dopiero teraz a wcześniej nie chodziłam na zajęcia związane z moimi zainteresowaniami i pod tym kontem nie wybierałam szkół ale nic jeszcze straconego. 

Co z tym zrobię?  Nikt też nie dał mi gotowego planu czeka mnie dużo pracy własnej np. nad komunikacją z innymi osobami i praca nad tonem głosu jakim mówię co dzień ponieważ ja mówię za cicho i nikt mnie nie słyszy. Szukam też kursów zajęć darmowych odnośnie mojego hobby znalazłam też szkołę 1 roczną.  

18 komentarzy:

 1. Marzenia są po to aby je spełniać.
  Tobie zaś życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto określić swoje mocne i słaby strony, predyspozycje i kompetencje, łatwiej wówczas planuje się ścieżkę kariery. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałam, że jest test predyspozycji zawodowych :) życzę Ci samych sukcesow

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoko sa takie testy!
  Pozdrawiam Eva

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że odnajdziesz swoją wymarzoną pracę. Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 6. Realizuje się w mojej obecnej też pod kątem jaki opisałam ☺ ale chcę to poszerzyć.

  OdpowiedzUsuń

 7. Love your post dear! If you want you can check out my blog.I write about fashion, beauty, and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends!

  http://herecomesaajla.blogspot.ba/

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam, że jednym z większych sukcesów w życiu jest znaleźć pracę, która daje przyjemność i satysfakcję. Jednak jakby nie patrzeć, pracujemy przez większość swojego życia, więc dlaczego mielibyśmy robić coś, co nas męczy i frustruje?
  Warto faktycznie zasięgnąć pomocy u doradców, tylko trzeba pamiętać, że oni nas tylko ukierunkują, a wysiłek i poświęcenie już należy do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę, że połączenie pracy z pasją jest największym osobistym sukcesem. Wtedy dużo przyjemniej i efektywniej wykonuje się daną pracę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zrobienie takiego testu jest bardzo przydatne. Warto robić to, w czym się czujemy najpewniej.

  OdpowiedzUsuń
 11. Najwazniejsze to szukać i jeszcze raz szukać tego co nas pasjonuje, nie ma nic gorszego niż praca, której się nie znosi :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Marzenia są po to aby je spełniać.
  Tobie zaś życzę powodzenia.
  mi dzięki radiu puszek się spełnia
  dzięki za wpis

  OdpowiedzUsuń
 13. Super są takie testy, ja też byłam w zeszłym roku u takiego doradcy, bardzo ciekawe doświadczenia a poza tym dowiedziałam się, o sobie rzeczy, o których nie wiedziałam(choć nie jestem pewna czy aby na pewno ten test jest wiarygodny w 100% - chyba zawsze jest jakaś granica błędu). Bardzo dobrze, że podjęłaś pewne kroki w swym rozwoju taki test widzę, że ci pomógł poukładać pewne rzeczy. Super! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Desa , Blogger