Anakin Sklywalker


Kiedy po raz pierwszy oglądałam "Gwiezdne wojny" to on wydawał mi się kimś złym kto chciał tylko mieć jak największą władzę. Gdy wróciłam nich za sprawą nowych części to inaczej spojrzałam na Anakina i go najbardziej polubiłam. 

Teraz uważam, że on miał dobre serce chciałam bardzo pomagać ludziom i go złościło, że Jedia nic nie robili w tym kierunku. Był on wychowany w niewoli zabrany matce i jak poczuł, że coś może się jej stać to Jedi kazali mu się tym nie przejmować i to samo było przy żonie a kto by z nas nie umiał się nie przejmować jak komuś z bliskich nam osób coś grozi?

Zresztą on gdy był przyprowadzony do nich jako mały chłopiec jako wybraniec to go nie chcieli zaakceptować że to on nim jest  w moim życiu było podobnie ja czułam takie odrzucenie przez pewien czas w moim życiu bo choć urodziłam się zdrowa to był zły i dla mnie czas odsunięcia mnie. 

On miał w sobie też taki ból którego nikt nie wiedział ja to znam tylko miałam więcej szczęścia, że spotykałam na swojej drodze ludzi którzy mi to pomogli przejść. 

Poza tym tak jak on każdy z nas mamy kogoś bliskiego i chcemy my osoby nam bliskie były zawsze z nami a gdy coś się dzieję czujemy ból, nienawiść i to to może prowadzić do tej naszej złej strony i robienia głupot różnych. 


8 komentarzy:

 1. Niestety nie jestem fanką Gwiezdnych Wojen i prawdę mówiąc... nigdy nie oglądałam żadnej części :) Mój mąż mnie jednak do tego namawia i być może tym razem mu się to uda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie lubię Gwiezdnych Wojen i trudno mi się na ich temat wypowiadać. ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. za dzieciaka widzialam ten film ale nie pamietam juz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi, nie widziałam ani jednej
  części gwiezdnych wojen :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie lubie gwiezdnych wojen ale blog bardzo fajny

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie oglądałam tego filmu, więc nie mogę odnieść się do Twojego wpisu, niemniej prowadzisz bardzo fajnego bloga :).
  Obserwuję :).
  https://mowmimoniska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Desa , Blogger