Technika obrazowania (niwelowania kamieni nerkowych)

1. Siadam w fotelu zamykam oczy lub stoję.

2. Biorę kilka wdechów i wydechów głębokich i odprężam się.

3. Skupiam się na swoim ciele patrzę do jego wnętrza jakby.

4. Skupiam myśli na wnętrz i widzę oczami wyobraźni swoja nerkę chorą.

5.Skupiam uwagę na nerce a odciągam np uwagę od bólu jaki ona powoduje.

6. Kamienie nerkowe powstają gdy minerały lub sole kwasów ulegają krystalizacji. Wyobrażam sobie, że wszystkie wydzieliny nieprawidłowe lub ból znikają pod wypływem odpowiednich enzymów i zostają przez nie wchłonięte. Widzę wzorkiem jak ból znika znika zmniejsza się.

7. W tej chwili zaczynają działać prawidłowe wydzieliny które oczyszczają nerkę z kamieni albo kamieni przesuwają na miejsce mnie nie bolące.

8. Czuję jak na skutek odpowiednich substancji wszystko się goi. Każda cząstka nerki zdrowiej i pęcherza moczowego wraca do zdrowia i  tworzy spójną całość. Okrążam to miejsce wzrokiem i widzę je zdrowym.

9. Otwieram oczy pomału i wracam tam gdzie byłam wcześniej.

To jest mój sposób na radzenie sobie z bólem pomaga mi to szczególnie w chwilach jak jestem sama dzięki temu np. ze skręconą kostką która powinna być w gipsie przeszłam cały przystanek do domu, kolki nerkowe na ulicy jak mnie łapały.1 komentarz:

  1. Wspaniały post, pomocny będzie nie jednej osobie. Robię podobnie, kiedy bolą mnie mięśnie czy stawy. Wprowadzam w dane miejsce oddech i odprężam obolałe miejsce, używam też siły wyobraźni. To działa.

    Calutkim sercem życzę, by bólu było coraz mniej, by zdrówko się polepszało. <3

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Desa , Blogger